Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Kontakt

BG Netro Logo

Montaż

Prace instalacyjne wspierane wieloletnim doświadczeniem zdobytym na arenie sportów samochodowych: rajdów i wyścigów. To atut, którym się chwalimy.
Dziś do zabezpieczenia powierza się nam „perły” stworzone przez takich asów przemysłu motoryzacyjnego, jak Porsche, Lamborghini czy Ferrari. Montowaliśmy i współtworzyliśmy zabezpieczenia dla luksusowych pojazdów Super Cars Club http://www.supercarclub.pl/index_main.php?go=cars, założonego przez Krzysztofa Hołowczyca. Także w jego osobistym Nissanie GTR
Zabezpieczamy także najlepsze i najdroższe na rynku autobusy i ciężarówki.
Kilkadziesiąt nieoznakowanych „ścigaczy” policyjnych zostało wyposażonych, swego czasu przez, naszych techników w specjalistyczne urządzenia elektroniczne.
Serwis do którego mamy przyjemność Państwa zaprosić jest niezwykły, na tyle, na ile niezwykła jest historia jego powstania. Blisko 20 lat temu wprowadziliśmy na polski rynek alarmy BOXER, którymi zachwyciło się wielu i wielu za sprawą telewizyjnego Koła Fortuny pragnęło je mieć. Większość importerów wprowadziła je do swoich sieci sprzedaży a wkrótce po nich także i kolejny nasz „hit”, alarmy serii QX. Przy dużej sprzedaży skierowanej do prawie wszystkich marek, musieliśmy stworzyć własny ośrodek badawczo rozwojowy.
Tak powstał Serwis Boxer Group – Netro Co.