Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Kontakt

BG Netro Logo

Czujniki Parkowania

Duży procent kolizji wynika z braku możliwości precyzyjnej oceny dystansu w trakcie parkowania.

Czujnik STEELMATE pozwala unikać błędów w sztuce kierowania autem, zapobiega potrąceniu w trakcie cofania szybko nadchodzącego pieszego lub ukrytego za samochodem dziecka uniemożliwia najechanie ruszającym autem na przebywające w pobliżu zwierzęta ostrzega w czasie parkowania przed uderzeniem w przeszkodę i uszkodzeniem pojazdu.

Czujnik STEELMATE ułatwia manewrowanie samochodem w trudnych warunkach atmosferycznych, silne zewnętrzne zamarzanie okien i lusterek, intensywne opady deszczu, śniegu, marznącej mżawki, gęsta mgła

Czujnik STEELMATE  zapewnia bezpieczne cofanie pojazdów z ograniczoną widocznością do tyłu samochody typu: kombi, VAN, SUV, BUS i terenowe. Samochody po dach wypełnione ładunkiem auta z mocno zabrudzoną szybą – para, kurz, błoto, sadza.

Czujnik STEELMATE upraszcza parkowanie w zatłoczonych aglomeracjach miejskich. Dokładne wykorzystanie przestrzeni pomiędzy pojazdami precyzyjny dojazd do ściany budynku lub garażu zachowanie bezpiecznej odległości w stosunku do muru oporowego, pachołka lub donicy z kwiatami.

W ofercie posiadamy czujniki na tylny jak i  na przedni zderzak.